Sale konferencyjne i szkoleniowe

Skuteczność wspierania innowacyjności w oczywisty sposób zależy od efektywności procesów komunikacji między zainteresowanymi stronami. Dotyczy to szerokiej grupy zainteresowanych: poczynając od naukowców, zainteresowanych przedstawianiem swoich wyników, przez instytucje publiczne, których celem jest wspieranie procesów transferu wiedzy i budowy innowacyjnej gospodarki, inne instytucje otoczenia biznesu, takie jak klastry, parki technologiczne, organizacje gospodarcze aż po samych przedsiębiorców.

Park Naukowo Technologiczny Świerk oferuje wszystkim zainteresowanym możliwość wykorzystania bogato wyposażonej infrastruktury konferencyjnej. Pozwala ona na zorganizowanie szerokiej gamy spotkań, seminariów, konferencji i wystaw. Obejmuje dużą salę konferencyjną na około 350-400 miejsc (z możliwością podziału na dwie sale dla sesji równoległych), dwie sale dla około 30 osób i salę telekonferencyjno-negocjacyjną dla około 12 osób. Wszystkie te sale są w pełni wyposażone audiowizualnie.

sala_konferencyjna_duza

sala_konferencyjna_mala

pokoj_konferencyjny

PNT Świerk oferuje możliwości organizacji spotkań i konferencji, zapewniając dostęp do małej gastronomii, cateringu, a za pośrednictwem Zakładu Transportu Samochodowego Świerk, należącego do NCBJ, także dogodne warunki transportu do i z ośrodka w Świerku.

Zainteresowanych organizacją konferencji i spotkań prosimy o kontakt.